Kim jesteśmy...

O nas

Naszą klinikę tworzy zespół prywatnych gabinetów lekarskich prowadzonych przez doświadczonych specjalistów z w zakresie chirurgii naczyniowej.

Wyróżnia nas to, iż zajmujemy się leczeniem nie tylko niewydolności żylnej kończyn dolnych, ale także wszystkimi innymi chorobami układu żylnego. Pod naszą opieką znajdują się również chorzy z zespołem stopy cukrzycowej, która pomimo znacznego postępu w możliwościach leczenia cukrzycy, wciąż stanowi jej często obserwowane powikłanie.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem medycznym zapewniającym najwyższą jakość prowadzonych usług zapewniając wszystkim swoim pacjentom opiekę medyczną na najwyższym poziomie. W codziennej praktyce wykorzystujemy m.in. z badanie ultrasonograficzne (USG Doppler), które jest niezastąpione w diagnostyce chorób układu krążenia gdyż umożliwia zmierzenie przepływu krwi, pokazując drożność badanych naczyń.

Wysoko wykwalifikowani lekarze, pielęgniarki, profesjonalna opieka medyczna a także przyjazna atmosfera to standard w naszej klinice, które sprawiają, że cieszymy się dużym zainteresowaniem wśród pacjentów w każdym wieku.